Siyasal Bilgiler Fakültesi

Siyasal Bilgiler Fakültesi

REKTÖRÜMÜZ SİYASAL’DA…

REKTÖRÜMÜZ SİYASAL’DA…

Fakültemizi ziyaret eden Marmara üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Zafer GÜL, kampüsümüzde devam etmekte olan, yeniden düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
Tamamlandığında ülkemizde ilk ve tek olacak engelsiz kampüs projesinin sosyal sorumluluk önemine ve öğrenciler üzerindeki olumlu etkilerine değinen rektörümüz çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

Daha sonra fakültemizle ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapılmak üzere Siyasal Bilgiler Fakültesi konferans salonuna geçildi. Dekanımız Prof. Dr. Recep Bozlağan’ın sunduğu brifingde fakülte çalışmaları kapsamlı bir şekilde anlatıldı.
Sunumun ardından Rektörümüz fakültemizin hızlı kurumsallaşma sürecinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Program Rektörümüz Prof. Dr. Zafer Gül’ün konuşması ile devam etti.

Yapımına yakın bir zamanda başlanacak olan ve tüm birimleri bir yerleşkede toplayacak olması ile büyük bir ilgi toplayan Maltepe kampüsü projesi hakkında ayrıntılı bilgiler veren rektörümüz, üniversite bünyesinde yürütülen diğer çalışmaları da akademik personel ile paylaştı. Konuşmasının sonunda soruları cevaplayan rektörümüz, Marmara üniversitesinin yakın bir zamanda dünyanın sayılı üniversiteleri arasında hak ettiği yere kavuşacağına olan inancını ifade etti.

Programın son kısmında Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde yeni kadroya atanan akademik personele rektörümüz tarafından plaket verildi. Fuayede verilen kokteyl ile program son buldu.  

               
                 
               
                 
  

Plaket Takdimi

               
                 
               

Bu sayfa Siyasal Bilgiler Fakültesi tarafından en son 12.06.2013 09:36:19 tarihinde güncellenmiştir.