Siyasal Bilgiler Fakültesi

Siyasal Bilgiler Fakültesi

Mezuniyet Töreni Resimleri

3 Temmuz 2012 Salı günü, Sayın Rektörümüzün, üniversitemizin sayın eski ve yeni yöneticilerinin ve akademik kadrosunun, Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin değerli akademik ve idari elemanlarının, sevgili öğrencilerimizin ve ailelerinin katılımıyla 2011-2012 eğitim-öğretim yılının mezuniyet coşkusunu hep birlikte yaşadık.


 
     

Fakültemizin değerli öğrencilerinin ve öğretim elemanlarının protokolü ve tribündeki aileleri selamlamaları ile başlayan mezuniyet töreni, dereceye giren öğrencilerin konuşmaları ile devam etti. Daha sonra yeni açılan diğer fakültelerin dekanlarıyla birlikte kürsüye gelen Sayın Dekanımız Prof. Dr. Recep Bozlağan mezun öğrencileri tebrik ederek, onlara mutlu olmanın sırları ile ilgili önemli öğütler verdi. Ardından, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Zafer Gül coşkulu bir konuşma yaparak, mezun öğrencilerimizin yeni hayatlarındaki başarı mücadelesinin Fakültemizde aldıkları eğitim sayesinde daha kolay olacağını vurguladı. Hemen arkasından konuşan Marmara Üniversitesi’nin Kurucu Rektörü Sayın Hocamız Prof. Dr. Orhan Oğuz’un öğrencilerimize ve ailelerine yönelik duygu yüklü sözleri dinleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

     
 

Dereceye giren öğrencilerimizin diplomalarını ve ödüllerini değerli hocalarımızın elinden almalarının ardından mezun öğrencilerimiz için beklenen büyük an geldi. Kepler büyük bir coşku ile havaya atılırken, mezunlarımızın yüzlerindeki duygu ve tebessüm günün özetiydi.

     
   

Bu sayfa Siyasal Bilgiler Fakültesi tarafından en son 12.02.2013 01:31:40 tarihinde güncellenmiştir.